بازگشت_هزینه_چاووش
مطالبه گر: فرهاد شریفی خواه
وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

بازگرداندن هزینه کلاس‌های موسسه چاووش به دانش‌پذیران

توضیحات
پیوست مطالبه
توضیحات

چهارم مردادماه امسال، شورای سنجش و پذیرش دانشجو در اقدامی ناگهانی و بدون اطلاع‌رسانی قبلی، تصمیم‌ گرفت تا پذیرش دانشجو به شیوه فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد در کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور لغو شود.

اقدام بدون هماهنگی و اطلاع رسانی این شورا باعث بلاتکلیفی موسسات آموزشی و دانش‌پذیران شد. موسسات آموزشی کلاس‌های آموزشی خود را لغو نکرده و همچنان نسبت به برگزاری ادامه کلاس‌ها و ارایه خدمات آموزشی ویژه این آزمون، اصرار دارند و از لغو کلاس‌ها و بازگرداندن هزینه‌ی خدمات، امتناع می‌ورزند.

یکی از موسساتی که از لغو کلاس‌ها و بازنگرداندن هزینه خدمات آموزشی امتناع می‌کند، موسسه چاووش است؛ دانش‌پذیران این موسسه با توجه به لغو آزمون ورودی پیام‌نور، خواستار لغو کلاس‌های آموزشی و بازگرداندن هزینه‌ی این کلاس‌ها شدند اما موسسه چاووش توجهی به خواسته آنها ندارد. حال به دلیل به عدم توجه موسسه مذکور به خواسته دانش‌پذیران و عدم لغو کلاس‌ها و بازنگرداندن هزینه آن، دانش‌پذیران این موسسه تقاضای خود را طی نامه‌ای خطاب به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آماده کرده اند.

اگر از دانش‌پذیران این موسسه هستید و با این مطالبه موافقید؛ امضا کنید.

پیوست مطالبه

وزیر محترم علوم،تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر منصور غلامی

با سلام و ارادت؛

پیرو لغو ازمون ورودی پیام نور سال 1400_99 عده‌ای از دانش‌پذیران موسسه چاووش (یکی از موسساتی که اقدام به برگزاری کلاس برای آمادگی آزمون ورودی پیام نور میکند) اقدام به تماس با موسسه کردیم و خواستار بازگرداندن مبالغی که موسسه دریافت کرده، شدیم اما موسسه با وجود اعلام در رسانه ملی و همچنین بخشنامه‌ها با اینکه از لغو برگزاری آزمون اطلاع دارند، همچنان بر برگزاری کلاس‌ها پافشاری میکند و از لغو برگزاری کلاس‌ها و عودت هزینه به ما دانش‌پذیران سربازمیزند، با توجه به اینکه این موسسه مجوز دارد و وزارت علوم آگاه به فعالیت این موسسه است، خواهان آن هستیم که مساعدتی از طرف شما به عمل آید و هزینه‌ها به ما دانش‌پذیران عودت داده شود. 

با تشکر